Yeni Nesil Iqos Modelleri

Yeni Nesil Iqos Modelleri

Günümüzün en özel tasarımları arasında yer alan Iqos elektronik sigara kullanımında son derece modern ve özel tasarım ile ilgi çekmektedir.

ıqos 3 cm uzunluğunda olan ve tütün çubuklarını 350 derecede tütün yakmadan ısıtılarak buharlaştırılmaktadır. Elektronik sigara çeşitleri arasında en fazla talep gören cihaz yanma olmaması sayesinde zararlı kimyasal maddelerin ortaya çıkmasını engellemektedir. Normal tütün sigarasının yanında daha az sağlığa zararı olan katran ve zifir içermektedir. Böylece çok daha rahat bir kullanıma sahip olmaktadır.

İqos İluma Özellikleri

Son yılların en kaliteli ve bıçaksız özelliğe sahip olan cihaz sigara kullanıcıların çok daha fazla ilgi odağı haline gelmektedir. Hem kullanımı hem de temizliği son derece kolay olan cihazı ardışık olarak iki kere kullanmak mümkün olmaktadır. Bu özellik ile tüm kullanıcılar sigara içmenin keyfine varacaktır. Ancak iqos İluma cihazı yalnızca özel olarak tasarımı yapılmış olan tütün birimi ile kullanılabilir. Yanmadan nikotin içeren buhar üreten cihaz tütünün tadını serbest bırakmaktadır.

İqos 3 Duo Özellikleri

Dünyanın her yerinde çok fazla tercih edilen tütün yakmaz olan Iqos cihazların üretmiş olduğu modeli her geçen gün çok daha fazla kullanıcı tarafından talep görmektedir. Uzun süre kullanıma müsait olan iqos 3 duo dayanıklı yapısı ve ergonomik olması ile en son teknolojiyle üretilmiştir. Yüksek performansa sahip olması tüm kullanıcıları etkilemektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Arçelik Hizmetleri

Bursa Arçelik Hizmetleri

Teknoloji Harikası Kepenk Sistemleri

Teknoloji Harikası Kepenk Sistemleri

Şömineler İçin Totem Hazneler

Şömineler İçin Totem Hazneler

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir