İş Toplantılarının Vazgeçilmez Mekanı Olmaya Adayız

İş Toplantılarının Vazgeçilmez Mekanı Olmaya Adayız

Bursa’da özel davet alanı, toplantı yemekleri ya da düğünler için tercih edilebilecek Almira Hotel Termal ve SPA merkezi eşsiz doğa manzarası özel suit odaları kaliteli restoran alanı ve 8 farklı toplantı ve davet salonu ile kusursuz bir hizmet sunuyor. Talep edildiğinde konsepte göre hazırlanan salonların her biri farklı bir ihtiyaç için kullanıma hazır hale getiriliyor. İş toplantıları için hazırlanmış Panorama 1,2,3 toplantı salonu nişan ve düğün gibi özel günler için kullanılabilir Miras, Salon ve Şehrazat salonu daha çok açık oturum ve münazara için kullanılabilir. Osmanlı Meydanı ve Divan Alanı projeksiyon odaklı toplantı sunumları ya da özel konuşmacı platformu sunan büyük salon ile Firuze 1, 2, 3 alanı Almira otel Bursa termal alanı ile özel günlerinize ev sahipliği yapıyor.

Tek Günlük Organizasyonlar için Randevunuzu Oluşturun!

Ailecek geçirilebilecek keyifli bir tatilin dışında tek günlük organizasyonlar içinde Almira Bursa otel Termal ve SPA merkezi değerlendirilebilir. Gündüz ya da akşam grup toplantıları, özel havalandırma sistemi ile tasarlanmış açılabilir tavan alanı ve profesyonel bir servis menüsü ile farklı sayılarda kişiyi tek bir mekanda buluşturuyor. Özel Bursa manzarası ve Havuzbaşı konforunda nişan, nikah, düğün organizasyonları, doğum günleri ya da şirket yemekleri için eşsiz bir alan sağlıyor.

Son Teknoloji Nişan, Nikah ve Doğum Günü Salonları ile Özel Davetlerinizde Yanınızdayız!

Bursa spa otelleri içinde özel Panorama alanı ile 80 kişiye kadar kapasiteli eğitim ve seminer alanı için rezervasyon talebinizi oluşturabilirsiniz. Son teknolojik ürünler tüm donanımsal ekipmanları tekniksel olarak kullanabilmeyi destekliyor. Işıltılı ve ferah toplantı alanında seminer organizasyonları tüm konforu ve zerafeti ile müşterileri tatmin edecek bir hizmet sunuyor. Kişiselleştirilebilir odalar, Fransız balkonuna sahip toplantı salonları, gün ışığı aydınlatma sistemi, özel dağ manzarası ve otopark alanı ile ilgi çekici ve benzersiz deneyimi Almira SPA termal hotel farkı ile yakalayabilirsiniz. Talebiniz üzerine kişi sayısını ileterek toplantı ve davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz özel alanları kullanabilmek için rezervasyon oluşturabilirsiniz. WhatsApp iletişim hattı ile irtibata geçebilir, uygun gün ve saat aralığı için rezervasyonunuzu iletebilir ve güncel fiyat listesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

MDF Banyo Dolabı Modelleri

MDF Banyo Dolabı Modelleri

Cami Halısı Fiyatları

Cami Halısı Fiyatları

Web Sitemizden Tanıtım Yazısı Almak İster Misiniz?

Web Sitemizden Tanıtım Yazısı Almak İster Misiniz?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir