Iqos Ürünleri

Iqos Ürünleri

Firmamızın Türkiye’de iqos satış mağazası bulunmaktadır. Ürünlerimiz tedarikçi firma olarak stoklarımızdan orijinal ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Ürünlerimizi ister mağazalardan isterseniz online alışveriş yaparak alabilirsiniz. İqos modellerimiz arasında iqos iluma, iqos 3 duo, iqos 3 multi, iqos 2.4 plus ve iqos lil solid olmak üzere 5 adet model bulunur.

İqos İluma

Firmamızın en yeni modellerinden olarak iqos iluma tütün yapraklarını doğrudan içine alan bir teknolojiye sahiptir. Bıçaksız yapısı ile zahmetsiz bir temizleme işlemi sağlanır. Cihaz iki kez kullanılabilir. Isıtmayı otomatik olarak başlatma özelliğine sahiptir. Smart core stick ile kullanılmak üzere tasarlanan bir üründür. İqos iluma ve smart core stick geleneksel cihaz olarak özel tütün çubukları kullanılır.

İqos İçin Şarj Uygulaması

Firmamız kullanıcıların ürünü kullanırken rahat etmeleri için şarj cihazlarını ve nasıl şarj edileceği konusunda yardımcı olmaktadır. Cihazımız her kullanımdan sonra tutucuyu şarj etmek için şarj cihazına yerleştirilmelidir. Tutucu şarj cihazı içinde yaklaşık 30 kere ısıtıldıktan sonra şarj edilmelidir. Satın alınan ürün şarj kablosu ile 2 saat aralıksız şarj edilmelidir.

Şarj cihazının yanlarında iki düğme ve led ışığı bulunmaktadır. Işıklardan ilki tutucunun şarj edildiğini gösterir. Geriye kalan dört ışık pil ömrünü göstermektedir. Üstte bulunan düğme ise şarj cihazını açmaktadır. Ürünümüz bluetooth ile akıllı telefonlarla eşleştirilerek kullanılabilir. Google Play’den ıqos sigara uygulamasını indirebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Enerji Tasarrufu İçin Metpor Mantolama Sistemleri

Enerji Tasarrufu İçin Metpor Mantolama Sistemleri

Mutfak Ekipmanları Nereden Alınır?

Mutfak Ekipmanları Nereden Alınır?

Antinbakteriyel Seramik Cephe Kaplama

Antinbakteriyel Seramik Cephe Kaplama

Mantolama Sistemleri

Mantolama Sistemleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir