Avucue Oasys Lens Kullananların Yorumlar

Avucue Oasys Lens Kullananların Yorumlar

Zaman ilerledikçe her şey değişmektedir. İlk önce dünya değişmekte, insanların istek ve ihtiyaçları da değişmektedir. Dünya üzerinde yaşayan insanların bir kısmının gözleri bozulmaktadır. Göz bozuklukları nedenleri; genetik olabileceği gibi çok yakından televizyon izlemek, devamlı bilgisayar başında olmak, gözü gerektiğinden fazla yormak olarak sayılabilmektedir. Gözlük kullanan insanlar kadar eskiye göze lens kullanımı da artmaktadır. lens fiyatları makul düzeylerde olmakta, markadan markaya değişmektedir. Lensler, göz kusurlarını ortadan kaldırmak amacı ile kornea yüzeyine yerleştirilmektedir. Miyop veya hipermetrop bozukluklar için kullanılmakta hatta astigmat bozukluk için de tercih edilmektedir.

Çok fazla lens çeşidi ve markası piyasada bulunmaktadır. Lensler de kendi aralarında üretildikleri maddeye, gözden çıkarılıp çıkarılmayacağına, lensin tasarımına ve hangi sıklıkla değişim gerektiğine göre farklı kategorilere ayrılmaktadır. Gözlük kullanımı sevenler kadar lens kullanımı da çok ilgi çekmektedir. Lens kullanımı ile kişi, daha doğal bir görünüm kazanmakta ve gözlükteki gibi çerçeve kısmı olmadığı için görüş alanı daha artmaktadır. Renkli, renksiz, numaralı veya numarasız çeşitleri dışında günlük kullanım veya uzun süre kullanım olarak seçenekleri de bulunmaktadır. Göze zor uyum sağlayan gözler için de özel üretilen lensler bulunmaktadır.

Ülkemizde satışı olan Acuvue Oasys lensleri hydraclear plus teknolojisinin kullanılması ile üretilmektedir. Bu neden ile göz kuruluğuna neden olmamakta aynı zamanda uzun süreli kullanımlarda da gözlerin nemli ve rahat kalmasını sağlamaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigaranın Ciğerlere Zararı Var mı?

Elektronik Sigaranın Ciğerlere Zararı Var mı?

Bursa Spa Hamam Seçenekleri

Bursa Spa Hamam Seçenekleri

Burun Estetiği İçin Cerrah Seçimi

Burun Estetiği İçin Cerrah Seçimi

Diş Sağlığı Önemi

Diş Sağlığı Önemi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir